asus-striker-extreme-extremni-zaklad-v-kazdem-ohledu
PCTuning Článek

Asus Striker Extreme - Extrémní základ v každém ohledu

z-obermaier
Z. Obermaier
22. 1. 2007 00:00 75 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Úvod 2. Obsah balení 3. Specifikace, vlastnosti 4. Testovací sestava 5. Layout desky
6. Průvodce BIOSem 7. Přetaktování 8. Testy 9. Zkušenosti a závěr

Minulý týden jsme otestovali nejnovější základní desku Asus z rodiny "Republic Of Gamers". Abychom tuto řadu představili kompletní, přinášíme vám dnes posledního zástupce těchto velmi exklusivních desek. Dnešní test se bude zabývat deskou Striker Extreme, která je skutečně v mnoha směrech extrémní.

Reklama
Reklama

Naším posledním testem prošla základní deska Asus Commando, která si velmi zaslouženě vysloužila mnohá slova chvály a stojí dnes na pomyslném vrcholu v kvalitě zpracování, výbavě a hlavně možnostech přetaktování a ladění systému. V tomto předešlém testu jsem sliboval, že se brzy dočkáte i recenze poslední zbývajícího člena exklusivní řady desek společnosti Asus, "Republic Of Gamers" (dále jen ROG). Svůj slib plním a dnes se můžete podívat na náš test desky Striker Extreme, která je na trhu déle než zmíněné Commando, a která je osazena poslední čipovou sadou Nvidia nForce 680i SLI.

Osobně si myslím, a i marketingové oddělení Asus má dle všeho stejný názor, že deska Striker Extreme je jejich vlajkovou lodí. Je to základ určený pro ty nejvýkonnější systémy s požadavkem na to nejlepší, co vůbec může na tomto poli existovat. Už pohled na výbavu a všechny speciality, které deska má je velmi impozantní. Troufnu si říci, že lépe vybavenou desku prostě nenajdete, rovnocenný soupeř po této stránce prostě neexistuje. I Commando při pohledu na výbavu tohoto "bojovníka" působí jako "chudý příbuzný".

O postoji výrobce k desce Striker Extreme svědčí i fakt, že má svou vlastní oficiální stánku, která vám pomocí velmi hlučných animací předvede všechny speciální funkce a vymoženosti obou vlajkových lodí na poli základních desek - Striker Extreme pro Intel Core 2 a Crosshair pro AMD AM2. Podívejte se na tuto stránku a shlédněte co vše vám tyto desky mohou nabídnout.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning