benq-gv1-prenosny-bezdratovy-led-projektor
PCTuning Novinka

BenQ GV1: přenosný bezdrátový LED projektor

Mirek Kočí

Mirek Kočí

28. 1. 2019 18:30

V tuzemských obchodech se za několik týdnů objeví nový LED projektor BenQ GV1. Dle výrobce tento kompaktní, lehký a bateriemi napájený model umožní přehrávání filmů, videí či hudby přes Wi-Fi, Bluetooth nebo USB-C bez potíží s nastavením nebo připojením.

Reklama
Reklama

„BenQ GV1 je zábavní projekční stanice o velikosti většího šálku kávy,“ řekl Steve Chu, prezident BenQ Europe. Projektor nabízí rozlišení 854 × 480 pixelů, svítivost 200 ANSI lumenů a kontrast 100 000:1. Zdroj projekce je umístěn na samotném vrcholu a díky speciálnímu závěsu umožňuje nastavit sklon až o 15°, což znamená posunutí obrazu o 77 cm ve vertikálním směru. Maximální projekční plocha je 100 palců, doporučená pak 60 palců pro umístění v pohodlně výšce ideální pro sledování.

Projektor je osazen procesorem Qualcomm Snapdragon 210 a pracuje na systému Anddroid 7.1.2 Nougat. Výrobce zmiňuje i podporu technologie automatické korekce lichoběžníkového zkreslení a životnost až 30 000 hodin bezúdržbového LED zdroje světla.

BenQ GV1 bude k dispozici v průběhu února za doporučenou koncovou cenu 9 499 Kč s DPH.

BenQ GV1: přenosný bezdrátový LED projektor

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning