Oslavte 15 let platformy GOG – je tu opět výprodej a znovu příležitost křečkovat hry
i Zdroj: Bethesda
Novinka Oslavte 15 let platformy GOG – je tu opět výprodej a znovu příležitost křečkovat hry

Oslavte 15 let platformy GOG – je tu opět výprodej a znovu příležitost křečkovat hry

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

25. 9. 2023 20:00

Pokud se vám náhodou nepoštěstí na GOGu chytit očekávanou hru ve slevě, je prakticky jisté, že za pár týdnů to budete moci zkusit novu.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
16
Reklama

Je vidět, že za GOGem stojí opravdu lidé, kteří mají hry rádi. Neustále nám cpou nové kousky, pořádají výprodeje a oživují práchnivějící klasiky. A když náhodou týden zaspíte, tak zjistíte, že za měsíc se cenovky zase řítí k zemi. GOG už je v branži 15 dlouhých let a za tu dobu si vydobyl pověst solidní platformy, kde se srocují nejen staří mechem obrostlí skalní pařani, ale i mladá krev, která hledá nové pecky a zabrousí i do minulosti. 

Na GOGu je skvělé, že své herní pole neustále obdělává, přidávají se nové hry, každý měsíc jsou nějaké slevové orgie, často jsou hráčům nuceny dokonce i hry zdarma, čili maniakův ráj. Osobně jsem spokojen i s klientem GOG Galaxy, který na rozdíl třeba od Ubisoft Connect je použitelný, přehledný a nesežere polovinu systémových prostředků. Nu a protože máme ten patnáctiletý výprodej a oslavu, tak se cena kácela k zemi u více než dvou tisíc her. Nepochybuji, že si každý najde to svoje. 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama