Šíleně rychlé futuristické závody Redout 2 zdarma na Epicu
i Zdroj: 34BigThings
Novinka Šíleně rychlé futuristické závody Redout 2 zdarma na Epicu

Šíleně rychlé futuristické závody Redout 2 zdarma na Epicu

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

13. 6. 2024 20:15 2

Rychlost je opojná, riziko láká, mašina ňáká, teď kolem proletěla.. ale ne, nebudeme tu citovat jistý český muzikální výtvor. Ale jestli máte rádi rychlost, tak šup na Epic a zabrat Redout 2.

Reklama

Já osobně jsem s rychlostí docela kamarád. Svého času na motocyklu byla cestovní rychlost obvykle „někde jinde“, ale ty doby naštěstí odvál vítr rozumu. V současnosti s V8 pod kapotou se též občas stane, že se nějakou záhadou ocitne plynový pedál až na podlaze (asi křeč v noze). Nicméně pro vznášedla ve hře Redout 2 jsem něco jako chromý šnek v sirupu, jinak také pijavice v tanku. Zde se nehraje na nějaké mizerné stokilometrové rychlosti, nýbrž na machy. 

Oblečete si antigravitační vznášedlo 26. století a vydáte se na extrémně krkolomné, surrealistické a fantasticky rychlé tratě, kde buď jedete klasický kariéristický šamponiát, případně si frčíte pro radost. Samozřejmě máte na výběr několik rachotin, které lze i modifikovat. Dále to můžete natřít až jedenácti dalším člověkům v tom nejrychlejším multiplayeru vůbec a přitom si podupávat do rytmu při poslechu zatraceně dynamického soundtracku. Z Redout 2 přímo prýští inspirace klasikami jako WipeOut, Rollcage nebo F-Zero. A nemohu zapomenout ani na Extreme-G2, které jsem jako malý harant pařil fest a svištěl až 1000 km/h. A Redout 2 je ještě rychlejší, paráda! Takže jak? Já to tedy beru, šéfe!

 

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama