Soutěžte s Intelem o CPU Core i7-6700K a Game Bundle
PCTuning Článek

Soutěžte s Intelem o CPU Core i7-6700K a Game Bundle

Redakce PCT

Redakce PCT

13. 11. 2015 03:00 3

Seznam kapitol

1. O co soutěžíme? 2. Soutěžní otázky 3. Pravidla soutěže serveru PCTuning

Intel v srpnu představil první modely z nové 6. generace procesorů Intel Core. A právě o nejvýkonnější procesor z nové modelové řady Intel Core i7-6700K s odemčeným násobičem pro snadné přetaktování s námi můžete podruhé soutěžit i na PCTuningu. Stačí odpovědět na tři triviální otázky a pak už mít jen trochu štěstí.

Reklama
Reklama

Soutěž s Intelem nejen o procesor Core i7-6700K

V srpnu byly s předstihem oproti zbytku platformy představeny desktopové procesory Intel Core i5-6600K a i7-6700K. Jde o první uvedené zástupce šesté generace procesorů Intel Core. Jak již „K“ v názvu napovídá, mají odemčený násobič pro přetaktování. O něco později doplnily novou řadu procesorů i levnější modely.

Přicházející generace nabídne také nové úsporné funkce nebo značně vylepšené grafické jádro, které umožní například efektivnější zpracování videa. Razantního vylepšení se dočkala i nová čipová sada pro základní desky. Všechny novinky najdete přehledně shrnuté v článku na Intel iQ.

Před nedávnem jste s námi o Intel Core i7-6700K, silnější z obou novinek, mohli soutěžit, a nyní máte druhou šanci tento procesor vyhrát. Stačí do půlnoci z úterý, 24. listopadu 2015, na středu odpovědět na tři soutěžní otázky, mít trochu štěstí a CPU nebo další ceny mohou být vaše. Pokud jste pozorně četli zmíněný článek, jistě to pro vás bude hračka.

A jaké další ceny jsou pro vás připravené?

1. cena: Intel Core i7-6700K + softwarový balík Intel Game Bundle

Soutěžte s Intelem o CPU Core i7-6700K a Game Bundle

2–5. cena: softwarový balík Intel Game Bundle (akce končí 30. listopadu. 2015)

Soutěžte s Intelem o CPU Core i7-6700K a Game Bundle

 

 
Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning