Eaton 3S Mini
PCTuning Novinka

UPS Eaton 3S Mini: ochrana řízení chytré domácnosti i obyčejného Wi-Fi routeru

mirek-koci
Mirek Kočí
10. 6. 2021 15:12 Sdílej:

Chráníte si svůj majetek pomocí IP kamer, nebo jen nechcete, aby vám Wi-Fi router po krátkém výpadku napájení zdlouhavě nabíhal? V obou případech můžete využít novinku v portfoliu, UPS Eaton 3S Mini.

Reklama
Reklama
UPS Eaton 3S Mini
UPS Eaton 3S Mini

Zkratka UPS označuje zdroj nepřerušovaného napájení. Jde tedy o takovou chytřejší a výkonnější powerbanku, která se zapne až ve chvíli, kdy vypadne centrální napájení. Firma Eaton je v tomto ohledu odborník a jejich nový model Eaton 3S Mini využijete zejména v kombinaci s malými chytrými spotřebiči, síťovými prvky a IP kamerami.

Model Eaton 3S Mini omezuje výstupní proud a tak ochrání vaše připojené zařízení. Síťový prvek, kameru a podobné spotřebiče připojíte velice snadno pomocí čtyř typů výstupních konektorů, které naleznete v základním balení. UPS Eaton 3S Mini navíc disponuje čtveřicí výstupních napětí a zajišťuje tak maximální kompatibilitu. Připojení vám zabere pár vteřin a elegantní bílo černý vzhled samotného zdroje rozhodně nemusíte skrývat.

UPS Eaton 3S Mini
UPS Eaton 3S Mini

O zvolené úrovni výstupního napětí a zbývající kapacitě baterie vás informují přehledné diody na přední straně. Hlavním tahákem Eaton 3S Mini je ale samozřejmě baterie, která udrží připojené zařízení až několik hodin v provozu i po výpadku centrálního napájení. Výhody jsou neocenitelné. Vaše připojená IP kamera bude natáčet i ve chvíli, kdy vám v domě, případně firmě, vypadne proud. Tedy v okamžiku, kdy je objekt nejzranitelnější.

UPS Eaton 3S Mini
UPS Eaton 3S Mini

UPS ale nepatří jenom do firem. V chytré domácnosti poskytne Eaton 3S Mini záložní napájení a ochranu například Set-top boxu, Wi-Fi routeru, zabezpečovacímu systému, IP kameře a dalším menším zařízením. Takový restart Wi-Fi routeru při minutovém výpadku elektřiny zabere kolikrát i deset minut. S UPS na to můžete zapomenout a například při hraní na notebooku, či tabletu si krátkého výpadku napájení vůbec nevšimnete. Stále totiž budete připojeni přes vaši Wi-Fi napájenou pomocí UPS Eaton 3S mini. Ve výsledku tak tuto malou UPS ocení i hráči. Pro herní stroje má navíc Eaton v portfoliu i výkonnější modely.

UPS Eaton 3S Mini
UPS Eaton 3S Mini

Zapojení UPS Eaton 3S Mini je navíc velmi jednoduché. Stačí vybrat výstupní konektor, výstupní napětí a propojit vaše zařízení s UPS. V případě přerušení dodávky proudu začne UPS Eaton 3S Mini dodávat energii z interní baterie. Baterii na to bude mít vždy připravenou a o postupném vybíjení vás informují LED diody.

UPS Eaton 3S Mini navíc skvěle doplňuje zbytek portfolia výrobce. S těmito záložními zdroji elektrické energie vás výpadek proudu při hraní rozhodně nerozhodí.

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning