wordpress-jednodussi-uz-to-byt-nemuze
Článek WordPress - jednodušší už to být nemůže

WordPress - jednodušší už to být nemůže

Machala Jakub

Machala Jakub

10. 8. 2007 01:00 19

Seznam kapitol

1. Trocha historie blogování 2. Instalace WordPressu 3. Klíčové nastavení, pluginy, vzhledy, widgety 4. Závěr

Vídáte je dnes a denně, podle statistik jich vzniká asi 100 000 každý den. Někteří možná již tuší, že řeč je, o dnes tolik populárních, webových deníčcích, které se do našeho podvědomí vžily názvem blogy. V tomto článku se podrobněji podíváme na nejpropracovanější bloggerskou platformu dneška - WordPress...

Reklama
Reklama

V závěru článku nenaleznete žádné srovnání s konkurenčními produkty nebo cenové porovnání, protože jednoduše není mezi čím srovnávat a navíc cena je přesně 0 Kč. WordPress se za čtyři roky své existence stal téměř monopolem a kromě instantních blogovacích služeb se nenajde žádná konkurence, která by mu v jakékoli oblasti blogování šahala alespoň po kotníky.

Doufám, že jste tento krátký seznamovací článek o nejlepším systému pro založení vlastního blogu dočetli až do konce a že vám snad i pomohl k založení svého prvního blogu postaveného na této platformě. Vězte, že v dnešní době nemůže mít váš blog lepší a pohodlnější zázemí. Těm, kteří skutečně svůj první blog právě založili gratuluji a přeji hodně štěstí.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning