acer-predator-thronos-trun-pro-opravdove-hrace-ifa
Novinka Acer Predator Thronos: Trůn pro opravdové hráče [IFA]

Acer Predator Thronos: Trůn pro opravdové hráče [IFA]

Ondřej Košťál

Ondřej Košťál

29. 8. 2018 23:47

Na dnešní tiskové konferenci toho letos Acer ukázal o něco méně než v letech minulých. Zapomnělo se třeba na naše čtyřnohé mazlíčky. Za to pro hráče toho bylo dost. Největší novinkou, doslova, je Predator Thronos.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
16
Reklama

Acer Predator Thronos bude chtít každý hráč. Žádné hráčské stoly s počítačem uvnitř, ale pohodlné nastavitelné křeslo, před kterým je stolek na klávesnici a myš a držák až na tři monitory vedle sebe. To vše vás po usazení do křesla obklopí díky motorům, kterými lze vše nastavit. Celé křeslo můžete zaklopit až o 140° a být tak téměř položení. Nechybí ani podložka nohy, aby jen tak nevlály.

Acer Predator Thronos: Trůn pro opravdové hráče [IFA]
i Zdroj: PCTuning.cz

Sedačka má také vibrační odezvu, tedy při zásahu při střelbě nebo nárazu v závodní hře vám to dá křeslo pocítit. Vše je samozřejmě vyrobené z oceli a při rozměrech 153,8 × 100 × 158 cm váží celek 220 kg! V celém kokpitu nechybí ani tolik používané osvětlení, které je zde vyvedené v modré barvě. 

Křeslo Acer Predator Thronos se na trhu objeví až někdy později a také zatím nevíme cenu. Nebude to nicméně žádná masovka, ale spíše pro pár jedinců, kteří na to budou mít prostor a finance.

Zdroj: vlastní, IFA

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama