cooler-master-wraith-ripper-monstrozni-chladic-pro-2-generaci-threadripper
PCTuning Novinka

Cooler Master Wraith Ripper: monstrózní chladič pro 2. generaci Threadripper

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
13. 8. 2018 11:00 4 Sdílej:

Cooler Master konečně přichází na světlo s procesorovým chladičem Wraith Ripper pro procesory Ryzen Threadripper 2. generace, který byl k vidění už na letošním Computexu.

Reklama
Reklama

Tento chladič s formou dvou pasivních věží je plodem spolupráce mezi výrobcem a samotným AMD. Je tedy specificky navržen právě pro chlazení zmíněného multičipového řešení nové generace. Zvládnout by tudíž měl tepelné zatížení až do 250 wattů.

 

Konstrukce chladiče vychází ze zmíněných dvou pasivních věží, do nichž je teplo přiváděno pomocí sedmi heatpipe. Ty jsou ukryty uvnitř pasivů a částečně i pod krytem Wraith Armour, který zakrývá také jeden vnitřní 120mm ventilátor MasterAir Pro Servo. Ten zajišťuje průtok vzduchu mezi oběma pasivními věžemi.

 

Konstrukce je navržena tak, aby chladič minimálně zasahoval také do prostoru pro operační paměti. Pro chladič operačních pamětí se díky tomu nabízí prostor až 44 mm. Vzhled je ještě doplněný o adresovatelné LED pásky s RGB podsvícením regulovatelným pomocí SW Wraith Ripper.

 

Do prodeje má chladič dorazit od 27. září za doporučenou cenu 119 euro, což jsou v přepočtu zhruba 3 000 Kč.

Zdroj: techPowerUp

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning