dayz-v-programu-game-preview-pro-konzole-xbox
Novinka DayZ v programu Game Preview pro konzole Xbox

DayZ v programu Game Preview pro konzole Xbox

Mirek Kočí

Mirek Kočí

30. 8. 2018 20:00

DayZ, populární survival akce od českého herního studia Bohemia Interactive, je nově dostupná v rámci Game Preview pro Xbox. Po původním oznámení dostupnosti titulu během Inside Xbox show vysílaném z letošního ročníku veletrhu Gamescom se přidává také informace o cenách, které budou 39, 99 dolaru. Hra bude dostupná po celém světě s výjimkou Číny, Japonska a Jižní Koreji.

Reklama

DayZ bylo původně určeno pro platformu PC, na níž se brzy přesune z režimu Early Access Alpha do fáze BETA a do konce roku se dočká i vydání plnohodnotně verze 1.0. Vydání plné verze pro konzole Xbox a také PlayStation 4 je naplánováno na první kvartál roku 2019.

Ve hře DayZ je postsovětský stát Chernarus zasažen neznámým virem, jímž se nakazila většina obyvatel a změnila se tak v agresivní nestvůry. Náročný boj o cenné zdroje vnesl mnoho násilí mezi poslední přeživší a způsobil tak zánik posledních zbytků známé civilizace. Hráč se vtělí do role jednoho z mála imunních vůči virové nákaze a je jen na něm, jak daleko zajde na cestě za přežitím.

Titul umožňuje hrát současně až 60 hráčům na jednom serveru a postaví je před jediný cíl: přežít co nejdéle v rozlehlé pustině, která neodpouští žádnou chybu.

DayZ v programu Game Preview pro konzole Xbox
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama