Dell představil zajímavý notebook XPS 13 Plus
Novinka Dell představil zajímavý notebook XPS 13 Plus

Dell představil zajímavý notebook XPS 13 Plus

Mirek Kočí

Mirek Kočí

10. 1. 2022 10:50

Společnost Dell v rámci veletrhu CES 2022 představila notebook XPS 13 Plus, který udělá hodně radosti designem i výbavou.

Reklama
Reklama

Od základu přepracovaný s vyšším výkonem než kdy předtím, takto Dell nový XPS 13 Plus charakterizuje. Po otevření víka na vás vykoukne 13,3palcový Infinity Edge displej s Full HD+ rozlišením, který je na každodenní aktivity a přenášení velký tak akorát. Uvnitř najdeme procesory Intel Core 12. generace a chlazení s ventilátory, které mají poskytovat parádní proudění vzduchu bez navýšení hluku nebo teploty. 

Dva reproduktory s širokým dynamickým rozsahem směřují nahoru a jsou ukryty pod klávesnicí, zatímco dva reproduktory směřující dolů jsou na základně. Dále tu je funkce Express Charge 2.0, která notebook nabije na přibližně 80 % za méně než hodinu. A chybět nesmí ani 32 GB RAM a rychlé 2TB úložiště v maximální konfiguraci. Veškerý hardware se vešel do těla o hmotnosti 1,23 kilogramu.

XPS 13 Plus bude k dispozici ve světlé (Platinum) a tmavé (Graphite) barvě v průběhu letošního jara za cenu přibližně 26 tisíc korun bez DPH.

Dell představil zajímavý notebook XPS 13 Plus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning