dfi-lanparty-785g-m35
PCTuning Novinka

DFI LanParty 785G-M35

michal-castka
Michal Částka
14. 9. 2009 22:00 Sdílej:

Společnost DFI představuje mATX základní desku.

Reklama
Reklama

Nová DFI LanParty BI 785G-M35 zapadá do série Blood Iron a bude ve velikosti formátu mATX. Je určena pro procesory z dílny AMD - konkrétně pro patici AM3. Pochlubit se může např. kvalitním digitální PWM napájením nebo technologií ABS II CPU. Osobně si myslím, že je tahle základní deska určena do výkonných HTPC sestav, kde potěší integrovaná grafická karta ATI Radeon HD 4200 se 128MB SidePort pamětí.

Samozřejmostí je samostatný PCI-Express slot (x16) s podporou hybrid CrossfireX, jeden PCI-E (x1) a dva klasické PCI sloty. Mezi periferie patří šest S-ATA portů, jeden Gigabitový Ethernet, 7.1 kanálový zvuk a featurky v podobě Geine Bios pro lepší přetaktování. Jako jedna z mála základních mATX desek obsahuje samostatný D-Sub, DVI a HDMI výstup na monitor nebo televizi. Cena a dostupnost této krásky zatím není známa, ale  nebude se jednat o žádnou levnou hračičku.

Zdroj: TCmagazine

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning