gigabyte-vybavi-mini-pc-brix-procesory-haswell
PCTuning Novinka

Gigabyte vybaví mini PC Brix procesory Haswell

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
10. 9. 2013 07:00 Sdílej:

Intel Haswell procesory se začínají užívat ve stále více typech systémů. Nyní míří i do mini PC Brix od Gigabyte. 

Reklama
Reklama

Gigabyte se chystá aktualizovat svůj miniaturní systém Brix zmiňovanými procesory s architekturou Haswell. Nový Brix bude k dispozici celkem ve čtyřech modelech. Oproti předchozí generaci by se měl přidáním procesorů Haswell zvýšit výkon CPU i GPU. Jednotlivé varianty mají modelová označení GB-BXCE-2955, GB-BXi3-4010, GB-BXi5-4200 a GB-BXi7-4500. Tato čísla modelů odhalují použitý typ procesoru v daném systému.

Brix systémy jsou dále vybaveny HDMI výstupem, mini DisplayPort rozhraním, Gigabitovým LAN konektorem. Dále u nových modelů nalezneme čtyři USB 3.0 porty, S/PDIF audio konektory a slot pro zámek Kensington. Kromě Wi-Fi modulu, nalezneme v mini PC technologii Bluetooth 4.0. Jediné, co uživatel bude muset udělat, je nainstalovat mSATA SSD a přidat nějakou další vnitřní paměť. Gigabyte tvrdí, že Brix systémy podporují 4K rozlišení při zapojení zobrazovacích zařízení před HDMI výstup. 

Specifikace nových Gigabyte mini PC jsou uvedeny v následující tabulce:

Tři Intel Core "i" procesory jsou vybaveny grafickým čipem Intel HD4400. Modely, založené na procesoru Celeron, mají běžný Intel HD grafický čip bez číselného označení. 

Gigabyte zatím nezveřejnil informace o ceně. 

Zdroj: Hardware.info

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning