hyperx-posila-do-obchodu-levny-studiovy-mikrofon-solocast
Novinka HyperX posílá do obchodů levný studiový mikrofon SoloCast

HyperX posílá do obchodů levný studiový mikrofon SoloCast

Mirek Kočí

Mirek Kočí

2. 11. 2020 13:00

HyperX uvádí nový USB mikrofon s názvem SoloCast. Určený je pro začínající streamery a tvůrce, kterým nabídne kvalitní zvuk za dostupnou cenu. Novinka využívá také oblíbenou funkci HyperX mikrofonů, tedy poklepové tlačítko s červenou LED pro rychlé zatlumení.

Reklama
Reklama

SoloCast má polární vzor karioidy, který je citlivější na zvuky přímo před mikrofonem, a také malý stojánek s nastavitelným náklonem. Mikrofon se tak dá snadno umístit například pod monitor. V balení je i adaptér pro ramena s 3/8" a 5/8" závitem, které jsou standardem v audio a video světě.

SoloCast se přidává do rodiny HyperX mikrofonů spolu s nedávno přidaným mikrofonem s RGB podsvícením Quadcast S. Oba modely jsou kompatibilní s počítači, konzolí PS4 a MacBooky.

Fungují se všemi hlavními programy pro vysílání a nahrávání jako Streamlabs OBS, OBS Studio a XSplit. Navíc jsou certifikované pro programy Discord a TeamSpeak a pro snadné připojení podporují technologii Plug N Play.

HyperX posílá do obchodů levný studiový mikrofon SoloCast

Dostupnost

Mikrofon HyperX SoloCast je dostupný v HyperX online obchodu a u vybraných prodejců za cenu 1 999 Kč.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning