kompaktni-prenosne-disky
PCTuning Novinka

Kompaktní přenosné disky

Michal Mitrega

Michal Mitrega

18. 5. 2009 00:00

Iomega právě rozšířila řadu přenosných disků eGo o nové modely s anodizovanou hliníkovou schránkou a tloušťkou pouhých 16mm.

Reklama
Reklama

Přenosné pevné disky Iomega eGo PS budou dostupné v několika barvách (Ruby Red, Silver, Midnight Blue) a kapacitách 320GB a 500GB. Spolu s nimi Iomega chystá v červnu i speciální 500GB verzi eGo BlackBelt. Spojení s PC je realizováno přes USB rozhraní. Drop Guard technologie a tvrdá hliníková schránka zaručují odolnost proti pádům z výšky až 1,3 metru.

Kompaktní přenosné disky

eGo PS disponují 8MB vyrovnávací paměti. Plotny se pak otáčejí standardní rychlostí 5400 RPM. Spolu s diskem si budete mít možnost stáhnout i tzv. Iomega Protection Suite balíček s programy McAfee VirusScan Plus, Iomega QuikProtect, EMC Retrospect Express a MozyHome OnlineBackup. Disky s tříletou zárukou budou stát 125 euro za 500GB a 90 euro za 320GB verzi.

Zdroje: TC Magazine

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning