na-googlu-se-objevil-easter-egg-na-tema-star-wars
Novinka Na Googlu se objevil easter egg na téma Star Wars

Na Googlu se objevil easter egg na téma Star Wars

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

1. 12. 2015 12:45 2

Je všeobecně známo, že společnost Google vtípky nešetří. Easter eggy u něj nejsou nic neobvyklého. Některé z nich jsme vám představili v samostatném článku letos o Velikonocích, nyní se však jejich řady rozrostly. A to o velmi povedený easter egg z prostředí Hvězdných Válek.

Reklama

Tento easter egg najdete ve vyhledávači Google v prohlížeči Chrome. Stačí, abyste si v něm nechali vyhledat legendární hlášku „a long time ago in a galaxy far far away“. Jakmile to uděláte, obrazovka se změní v úvodní obrazovku Hvězdných Válek. To znamená, že vyhledané odkazy vám v prohlížeči začnou plynout v podobě typického žlutého textu na černém pozadí.

Na Googlu se objevil easter egg na téma Star Wars
i Zdroj: PCTuning.cz

Na vyhledané odkazy můžete dokonce i kliknout, čímž budete přesměrováni na danou stránku. Vzhledem ke scrollování textu je to však docela obtížné, takže možná využijete tlačítko pauze k pozastavení textu. To se nachází v pravém horním rohu.

Aby toho nebylo málo, Google se malým easter eggem rozhodl vybavit i svůj Překladač. V něm nově najdete možnost překladu do písma Aurebesh, kterým se psal basic – jazyk staré republiky.

Na Googlu se objevil easter egg na téma Star Wars
i Zdroj: PCTuning.cz

Je vidět, že v Googlu se vydání filmu Star Wars: The Force Awakens (Star Wars: Síla se probouzí) už nemůžou dočkat. A jak jste na tom vy? Také se na nový Star Wars film tak těšíte?

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama