o2-spustilo-predobjednavky-na-samsung-galaxy-note9
Novinka O2 spustilo predobjednávky na Samsung Galaxy Note9

O2 spustilo predobjednávky na Samsung Galaxy Note9

Mirek Kočí

Mirek Kočí

12. 8. 2018 19:15

O2 připravilo pro zájemce o telefon Galaxy Note9 možnost si tuto novinku předobjednat už nyní. U operátora bude nová vlajková loď značky Samsung zatím dostupná ve variantě 128 GB v modré a černé barvě za cenu 25 995 korun. Zákazníci mohou na webové stránce www.novysamsung.cz navíc získat bonus ve výši až 5 000 korun k výkupní ceně použitého telefonu. Ani tentokrát pak nechybí možnost si smartphone pojistit, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti krádeži.

Reklama

Největší změnou nového Galaxy Note9 oproti loňskému modelu Note8 není zcela přepracovaný fotoaparát či dramaticky upravený design, ale odstranění největší slabiny. Smartphone dostal masivní 4000mAh baterii (skoro o třetinu vyšší než loňský typ), což v nadupaném segmentu špičkových smartphonů Huawei zbaví dlouhodobé výhody v delší výdrži na jedno nabití.

O2 spustilo predobjednávky na Samsung Galaxy Note9
i Zdroj: PCTuning.cz

V Česku půjde telefon do prodeje ve verzi s vlastními čipy Exynos, zatímco USA a další regiony dostanou verzi s procesory Snapdragon 845. Na stejné úrovni jako u modelu Note 8 zůstala kapacita operační paměti – 6 GB. Samsung nicméně zvýšil kapacitu úložiště u základního modelu ze 64 GB na 128 GB a nabídne také verzi s 512GB úložištěm.

Vylepšení se dočkalo dotykové pero S-Pen, které se nově připojuje k telefonu prostřednictvím bezdrátového standardu Bluetooth. Díky tomu může fungovat v podstatě také jako dálkový ovladač. Na zadní straně má přístroj duální optiku, která je složena ze dvou snímačů s rozlišením 12 Mpx. Díky tomu zvládá dvojnásobný bezztrátový zoom, což výrobce využil dříve u modelu Galaxy S9+.

Zájemci o špičkový smartphone mohou počítač také se stereo reproduktory vyvinutými za účasti expertů ze společnosti AKG a zakřiveným displejem o úhlopříčce 6,4 palce s rozlišením 2 960 × 1 440 pixelů.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama