transformer-pad-infinity-dostane-full-hd-super-ips-displej
Novinka Transformer Pad Infinity dostane Full HD Super IPS+ displej

Transformer Pad Infinity dostane Full HD Super IPS+ displej

Aleš Kaňák

Aleš Kaňák

25. 6. 2012 16:30 10

Asus odhalil finální vzhled a podrobné specifikace jeho nově chystaného tabletu, o kterém jsme již něco málo věděli v únoru.

Reklama

Transformer Pad Infinity se od prvního pohledu příliš neliší od ostatních modelů z řady Transformer. Zdání ovšem často klame a nový Infinity disponuje Super IPS+ displejem s velmi jemným rastrem. Na uhlopříčku 10,1 palce se totiž vešlo 1920 na 1200 obrazových bodů – Full HD rozlišení. Nechybí ani Gorilla glass druhé generace a bylo také vylepšeno podsvícení. Na Transformer Pad Infinity, tak bude radost pohledět.

Transformer Pad Infinity dostane Full HD Super IPS+ displej
i Zdroj: PCTuning.cz

Operační systém Android 4.0 Ice Cream Sandwitch pohání Tegra 3 od nVidie na frekvenci 1,6 GHz. Verze s 3G konektivitou bude vybavena 1,5GHz Snapdragonem S4 od Qualcommu. K uložení dat bude k dispozici kapacita 32 nebo 64 GB. Operační paměť je také dostatečná – celých 1 GB. Podrobnější specifikace jsou k dispozici na produktové stránce.

32GB varianta je naceněná na 499 dolarů. Za model s dvojnásobnou kapacitou dáte o 100 dolarů více. Transformer Pad Infinity by měl být dostupný počátkem druhé poloviny července.

Zdroj: Asus

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama