trust-predstavuje-doplnky-zigbee-pro-chytrou-domacnost
PCTuning Novinka

Trust představuje doplňky ZigBee pro chytrou domácnost

Mirek Kočí

Mirek Kočí

2. 11. 2017 13:00 2

Výrobce širokého spektra příslušenství pro digitální zařízení, firma Trust, uvádí na trh řadu produktů ZigBee SmartHome. Toto nové řešení umožňuje spravovat kompletní domácnost pohodlně pomocí zdarma dodávané aplikace.

Reklama
Reklama

Světelné portfolio Zigbee se skládá z různých druhů LED žárovek, bodových světel s RGB podsvícením a možností tónování. Disponují paticemi E27, resp. E14 a GU10. V rámci nové řady byly představeny také bezpečnostní prvky, jako jsou pohybový senzor, magnetický kontaktní senzor či detektor kouře.

Mozek celého systému tvoří ovládací stanice ZigBee Z1, ke které se připojují všechny ZigBee zařízení a ve spolupráci se zdarma dodávanou aplikací pro mobilní telefony a tablety následně umožňuje kontrolovat a ovládat jejich činnost. Další možností je využít stávající stanici ICS-2000 nebo dálkový ovladač ZigBee.

Produkty ZigBee pracují na bázi obousměrné komunikace. Tedy přijímají i odesílají signály a tím dávají uživateli přehled o dění, jako je například stav senzorů a další. Navíc každý ZigBee produkt funguje jako opakovač signálu a vylepšuje a zefektivňuje tak dosah sítě.

Více informací o nové řadě produktů ZigBee pro chytrou domácnost najdete na oficiálním webu výrobce.

Trust představuje doplňky ZigBee pro chytrou domácnost

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning