PCTuning Článek

Soutěž se společností Enermax

Václav Vlček
Václav Vlček
20. 9. 2009 01:00 9 Sdílej:

Seznam kapitol

1. Soutěžte s magazínem PCTuning 2. Pravidla soutěže

Připravili jsme pro vás další zajímavou soutěž a tentokrát si zahrajete o výkonné počítačové zdroje, skříň a několik speciálních větráků z nabídky společnosti Enermax. Stačí jenom odpovědět na tři poměrně jednoduché otázky a potom mít trochu toho štěstí při slosování. Zůčastnit se může zase každý čtenář, takže neváhejte a hlasujte. Třeba budete mít štastný den!

Reklama
Reklama
Předem musíme poděkovat společnostem Enermax a TNTrade za podporu soutěže. A jaké že tedy konkrétně výhry na vás čekají? Pojďme se na to podívat.

První cena je výkonný zdroj Enermax Eco80+ 620W vybavený větrákem se speciálně tvarovanými lopatkami pro maximálně tichý provoz.

 

Druhá cena je o něco slabší, ale i tak pořád špičkový zdroj Enermax Eco80+ 350W. Jedná se o stejnou řadu se stejným větrákem, liší se pouze celkový výkon. Na parametry obou zdrojů se můžete podívat na dalších obrázcích.

Recenzi zdroje z nabídky Enermax, i když z jiné řady, najdete na našich stránkách v nejbližší době a už dneska můžu prozradit, že sklidil samou chválu od Michala Částky, který test připravuje.

Třetí cena je potom počítačová skříň Staray se stylovým designem a nápadným podsvíceným větrákem na předním panelu.


Čtvrtá a pátá cena jsou potom speciální větráky Apollish se stylovým LED podsvícením.
 

 

Zůčastnit se může každý čtenář, stačí jenom správně odpovědět na uvedené otázky a vložit funkční email. Hlasovat můžete pouze jednou a uznán bude pouze první email z dané adresy. Odpovědi můžete posílat až do nedělní půlnoci 11.10.2009 a následující týden vyhlásíme vítěze

 

Formulář již není dostupný.

Předchozí
Další
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning