Tento víkend můžete zdarma pařit Far Cry 6
i Zdroj: Ubisoft
Novinka Tento víkend můžete zdarma pařit Far Cry 6

Tento víkend můžete zdarma pařit Far Cry 6

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

5. 8. 2022 22:00 2

A zjistit, jestli se vyplatí další reskin kupovat.

Reklama
Reklama

Far Cry série se drží od třetího dílu osvědčeného receptu. Atraktivní lokace, základny k osvobození, charismatický padouch, hromada zbraní, misí a spousta vylomenin k zabavení. Není divu že Ubisoft ždíme tento stroj na prachy co to dá. Poslední šestý díl se odehrává na ostrově ve stylu Kuby, samý seňor a hromady doutníků všude kolem. Zdejší diktátor Fidel, chci říct Antón Castillo, samozřejmě místní domorodce všelijak traumatizuje a tak ho musíte jednoduše vypráskat.

Pokud se rozhodnete po vyzkoušení Far Cry 6 koupit, bude vás to stát 24 € za standardní edici, 40 € za zlatou a konečně 48 vypláznete za Ultimate. V té jsou navíc všechny datadisky a přídavky. Čas na vyzkoušení máte pouze do 7. srpna, tak doporučujeme sosat a pařit jak o život. Pokud vás tedy baví neustále to samé, ale kupodivu to funguje (aspoň na mě). 

Zdroj: Ubisoft

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning