profile-image

roob

11 338 bodů
Zbývá 662 bodů do dalšího levelu
11 000 12 000
včera 22:15 Získání pozitivního hodnocení komentáře
2 b
25. 6. 2026 11:46 Přečtení článku
2 b
25. 6. 2026 10:28 Přečtení článku
2 b
25. 6. 2026 10:27 Denní návštěva
4 b
23. 6. 2026 08:49 Denní návštěva
12 b
Bonus za tři dny v kuse
22. 6. 2026 08:43 Přečtení článku
2 b
22. 6. 2026 08:43 Denní návštěva
8 b
Bonus za dva dny v kuse
21. 6. 2026 19:19 Přečtení článku
2 b
21. 6. 2026 17:54 Získání pozitivního hodnocení komentáře
2 b
21. 6. 2026 08:46 Denní návštěva
4 b
20. 6. 2026 16:35 Přečtení článku
2 b
20. 6. 2026 16:35 Denní návštěva
4 b
19. 6. 2026 21:30 Získání pozitivního hodnocení komentáře
2 b
19. 6. 2026 19:37 Získání pozitivního hodnocení komentáře
2 b
19. 6. 2026 11:43 Získání pozitivního hodnocení komentáře
0 b
Příliš mnoho hodnocení v intervalu
19. 6. 2026 08:18 Získání pozitivního hodnocení komentáře
0 b
Příliš mnoho hodnocení v intervalu
19. 6. 2026 06:43 Získání pozitivního hodnocení komentáře
0 b
Příliš mnoho hodnocení v intervalu
19. 6. 2026 05:59 Získání pozitivního hodnocení komentáře
0 b
Příliš mnoho hodnocení v intervalu
18. 6. 2026 21:50 Získání pozitivního hodnocení komentáře
0 b
Příliš mnoho hodnocení v intervalu
18. 6. 2026 21:14 Získání pozitivního hodnocení komentáře
0 b
Příliš mnoho hodnocení v intervalu
18. 6. 2026 20:22 Získání pozitivního hodnocení komentáře
0 b
Příliš mnoho hodnocení v intervalu
18. 6. 2026 20:02 Získání pozitivního hodnocení komentáře
0 b
Příliš mnoho hodnocení v intervalu
18. 6. 2026 18:21 Získání pozitivního hodnocení komentáře
2 b
18. 6. 2026 18:19 Získání pozitivního hodnocení komentáře
2 b
18. 6. 2026 17:29 Získání pozitivního hodnocení komentáře
2 b

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

roob
roob
Level 39 Level 39
18. 6. 2026 16:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

chrome ide teraz zrusit starsie blokovace reklam, takze uz nepojdu.... presne to je sanca pre FF. Treba na tom postavit masivnu kampan, aby ludia vedeli, ktory prehliadac maju opustit...

roob
roob
Level 39 Level 39
12. 6. 2026 15:20 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Siro to by bol fakt turboIdiot, co by za 75 kupil tu amd zostavu... nebudem teraz pocitat, kolko by vysla, ale viac ako 60k to nebude...

-tak som doplnil tuto intel zostavu o AMD veci.. vsetko som nechal, len cpu, doska a 9070xt je ina... a 55373. Hmmm.... 75k lol!

roob
roob
Level 39 Level 39
12. 6. 2026 10:00

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Darth36 lepsi produkt je ten, co mi za menej penazi da vyssi alebo aspon rovnaky vykon. Aj rada 6000 bola velmi dobra, lebo nvidia pri 3000kovej rade zacala oyebavat ludi a namiesto naozajstnej 3060 vydala 3070 a 3060 urobila to, co malo byt 3050. Proste posunula o jedno modely, cim defakto nepriamo zvysila ceny. Potom vydala dalsie "rovnako vykonne grafiky" len ich pomenovala o generaciu vyssie.. 4060 nieje vyrazne lepsia ako 3060 ale je to novsie, drahsie, kupujte c*raci! V lowende bola radeon6600 vyborna karta za dobru cenu, 7ky boli fajn a teraz 9ny su turbo super! Pod 5080 nieje dovod kupovat nvidiu a vzhladom na ceny ani tu 5080. 9070xt_16 je aktualne najrozumnejsia herna grafika, ktoru si "normalny" clovek moze kupit.

roob
roob
Level 39 Level 39
11. 6. 2026 13:39

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Darth36 AMD uz davno nemalo takto dobru (ovela lepsiu ako nvidia) ponuku grafickych kariet.. ani nie tak vykonom, ako cenou.. Dnes kupi nvidiu len ten, co si zaplati absolutny TOP - ako zostava v clanku, alebo ten, co prepadol z matematiky.

roob
roob
Level 39 Level 39
11. 6. 2026 13:36 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

je to tak o 10000 predrazene, alebo. o zhruba 5000 menej je 9800x3D..

- sorry, zle som si pozrel cenovkku.. je to predrazene o 16k, nie 10... teda voci ryzenu tak 10k...

roob
roob
Level 39 Level 39
7. 6. 2026 19:37 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Manli este existuje? To sa predavalo pred 20 rokmi... vtedy sa tak cca ta slecna narodila, kludne by som ju bral....

-na cnews je clanok o novom OLED samsung, tam je veeeelmi slusna slecna pri tom spatnom monitore :)

roob
roob
Level 39 Level 39
5. 6. 2026 10:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

nechapem naco by som prezeral 5000 webov, ked tak, ci tak to kupim v al**. Maximalne si pozriem parametre HP probook a Lenovo thinkpad a medzi nimi si potom podla aktualnej ceny vyberiem... Na to nepotrebujem ziadnu AI ani botov...

roob
roob
Level 39 Level 39
3. 6. 2026 10:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

uz su ako vyrobcovia fotiakov pred 10 rokmi.. cim viac Mpix, tym viac Adidas.. To je uplne jedno, ci to je wifi6/7/8/300/50000! Mobilny internet som si kupil obmedzeny na 20Mbit a ide na tom uplne vsetko co potrebujem uplne rovnako ako ked som na wifi na 10x rychlejsej linke. Wifi mi doma prenesie realne 500Mbit a kym to pojde, neplanujem to menit. Ked sa to pokazi a bude vyrazny rozdiel v cene za wifi5 vs wifi6,7... tak zas kupim wifi5 a vobec ma nezaujima, ze uz existuje 8.

roob
roob
Level 39 Level 39
2. 6. 2026 11:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@casperrapid je to tak, ta karta je za danu cenu uplne mimo..

roob
roob
Level 39 Level 39
2. 6. 2026 11:02

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@LV426 9070 je 20% FHD a 35% 4K vykonnejsia ako gre.. Cena je aktualne 569 GRE a 588 9070.. tak ktory yebo z lesa by uz len kupil tu gre? Absolutne nevyhodna zbytocna karta. Ked bude stat o 100vku menej, tak mozeme o nej zacat rozmyslat, lenze zas tam nebude daleko pred 9060_16, takze pozor na tu cenu.. 9060_16 zacina na 415€, a o 10% menej vykonu.

roob
roob
Level 39 Level 39
27. 5. 2026 13:56

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

zase ta dementna struna na prichytenie vrtule o pasiv, co sa neda normalne manipulovat s tym. Dakujem, neprosim... a je uplne jedno ci je lepsie ako Fera5. Pravdepodobne nebude.

roob
roob
Level 39 Level 39
27. 5. 2026 11:49

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

ms nema co do windowsu integrovat copilot (podobne ako tam nemal byt onedrive) ale ma pripravit priestor pre integraciu AI. Ked si vyberiem Muskove AI, tak toho, ked si vyberiem openAI, tak toho.. Rovnako nema co hladat vo windowse onedrive alebo defender. Windows ma byt modularny system, kde si vyberiem, ktory modul chcem. Napriklad namiesto defendera eset. Rovnako to bolo pri vybere prehliadaca, nechapem, preco od toho upustili a treba toto riesit pri kazdej jednej aplikacii

roob
roob
Level 39 Level 39
20. 5. 2026 15:42 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

neviem ako vo Finsku, ale u nas je vykurovacia sezona cca 6 mesiacov - takze vznika otazka co s tym teplom v lete.. Riesi to ale zamena vykurovania za ohrievanie TUV, lebo tepla voda sa spotrebuva relativne rovnako vzdy, nielen v zime... Takze tymto smerom by som sa uberal.

roob
roob
Level 39 Level 39
13. 5. 2026 15:02 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@chulygun a potom ked to zacne prehodnocovat a odpili vsetky procesory pred cca 2018, tak do microsoftu kazdy pichuje, ze ako si to dovolil. Tak sa rozhodnite ludia, co chcete!

roob
roob
Level 39 Level 39
13. 5. 2026 15:01

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

este za cias winXP a celeronM som mal malu aplikaciu, kde sa dalo nastavit povolene vytazenie CPU za urcity cas. Vtedy ale procesory nevedeli ist na roznych frekvenciach ako dnes.. isli bud na minimalnej alebo potom na maximalnej. Cez app sa dalo nastavit, ze napr. vzdy isiel 800, ked sa 2sec pozadoval vykon, tak sa zvysil na 1400, ked sa zas 2sec pozadoval vykon, tak na max. No a teraz po 20 rokoch to nevedia integrovat do windowsu? Si nastavim, ze 10 sekund bude drzat napr. 2500 a nepretaktuje sa rovno na 5000?

roob
roob
Level 39 Level 39
11. 5. 2026 16:44

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

ten nadpis je extremne zavadzajuci, zmente ho!!!

roob
roob
Level 39 Level 39
5. 5. 2026 16:53

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

bla bla bla... akumulator? bateria? kablova? vydrz?

roob
roob
Level 39 Level 39
2. 5. 2026 22:44

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@JiVy ??? Akoze ti nenapadlo, ze sa pc premeni na xbox a robis na nom ako s xboxom? Vratane hier atd? Ak teda nie, tak to nema najmensi zmysel!

roob
roob
Level 39 Level 39
30. 4. 2026 13:47

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

horcikovy ram mam na salame... hlavne nech neodstrania 3 tlacitka na touchpade, LAN a ich rozlozenie klavesnice...

roob
roob
Level 39 Level 39
27. 4. 2026 11:22

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Tom Radon no ja mam 2 stare notebooky... jeden s i7 5500u a druhy i5 7200u. Procesory su +/- rovnako vykonne, predsa ten s i5kou je sviznejsi, lepsie sa na nom robi.. Rozdiel je v tom, ze ten starsi ma samsung860 sata, novsi ma samsung 970 evo plus NVMe...

roob
roob
Level 39 Level 39
25. 4. 2026 00:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

priamy konkurent deepcool ak620 a hlavne o triedu drahsej noctua NH-D15. Tieto 2 treba doplnit do testu, lebo tie, co tam su, nikto nepozna, takze ako keby tam ani neboli. A ano... fera5, len fera5 ma iba 1 vezu, takze skor Fortis5...

roob
roob
Level 39 Level 39
24. 4. 2026 13:40 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

27ka za 420€? No to by som sa musel zblaznit!!! Za polovicu mozno, ale tam je konkurencia v 32", takze skor nie.

roob
roob
Level 39 Level 39
23. 4. 2026 11:43 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

4300 dolarov (to bude bez dane, ze...) pocitac s 5070? LOL, dnes je prvy april?

roob
roob
Level 39 Level 39
20. 4. 2026 14:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Drewo touchpad nema fyzicke tlacitka...

roob
roob
Level 39 Level 39
20. 4. 2026 11:09

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

16", ale bez numerickcej klavesnice a iba s 1 usbckom za 1700€... nech si to nechaju.

Reklama
Reklama