Zpět na článek

Diskuze: Video: Rok 2014 v podání Wikipedie

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

mara.t
mara.t
Level 1 Level 1
19. 12. 2014 19:27

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Vzhledem tomu, že i díky mocenským vlivům se z wiky stává necyklopedie. Respective smazává se rozdíl mezi články hodnotou článků na wiki a necyklopedií, tak bych až tak ohromený nebyl :/

Hammy
Hammy
Level 1 Level 1
20. 12. 2014 09:27

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@mara.t Tak... Wikipedia není bulvární BLOG, kde si člověk může psát své postřehy o světě. Tam jde o prosté FAKTA... za co si vážím WiKi jako "nestrannou" organizaci. Myslím, že jednou byla skoro v krachu, kdy potřebovala vybrat nějaké ty peníze.

Například se dá dokonce něco najít o radaru F22 Raptor, kde v jiných TV (USA) pořadech řeknou "classified".

mara.t
mara.t
Level 1 Level 1
20. 12. 2014 21:05

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Hammy A když už jsi mluvil o radaru tak jsem se tam koukl (en.wiki) na naši Tamaru a Věru a víš co. nikde ani zmínka, ž eumí detekovat americké "neviditelné" letouny. to jim asi "vypadlo" v překladu ;-)

mara.t
mara.t
Level 1 Level 1
20. 12. 2014 20:46

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Hammy Tak já se tam občas dívám na nějaké věci, které znám i třeba z reálu a praxe. Na wiki může psát každý a je upravována dle přání mocných. Ta FAKTA o kterých mluvíš jsou často pokroucená, nebo rovnou špatně. Rozhodně bych informace na wiki nebral jako PRAVDU, ale jen jako možnost pravdy.
Takže to, že tam někdo připsal něco o radaru na F 22ce mě nechává chladným. Naopak jsem si tam nepřečetl, že ten projek vyšel z ruského Jakolevu, který za pár šupů odkoupily po pádu sovětského svazu. Nebo, že jeho vývoj a výroba není ukončena jen proto že "nemá soupeře", ale protože moc žere, je neekonomický a moc problémový. No a F 35 je jeho odlehčená, překopaný a vlastně vykastrovaná verze. Nám by klidně proti nim stačil Eurofighter. To co mají amíci špičkové je výcvik. To je velmi siolná a důležitá esence.

Maor
Maor
Level 1 Level 1
19. 12. 2014 20:10

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

3...2...1...HATE

Reklama
Reklama