10-nejocekavanejsich-her-roku-2006
PCTuning Novinka

10 nejočekávanějších her roku 2006

Discriminator
Discriminator
29. 1. 2006 23:00 34 Sdílej:

Rok 2006 je již nějakou dobu tady a s ním přijdou na trh i mnohé zajímavé herní tituly. Server BitTech si dal tu práci a na základě zkoumání příspěvků v diskusních fórech na internetu, sestavil žebříček deseti nejočekávanějších her.

Reklama
Reklama
My si nyní tento žebříček ukážeme a začneme od poslední příčky. Je ale třeba si uvědomit, že nic není dáno 100% a všechny tyto pozice jsou značně diskutabilní.

10: Half-Life 2 : Aftermath
Má vyjít v kolem 26. dubna pod značkou spočnosti Valve. Celý příběh okolo hry Half-Life je natolik chytlavý, že se dá předem očekávat velký úspěch této nové FPS akce.


9: Star Wars: Empire at War

Výjde 17 února - výrobcem je Petroglyph. Konečně se snad dočkáme RTS na motivy Star Wars, která by neměla být o nic horší než celá filmová sága.


8: Shadow of the Colossus

Datum uvolnění je 24. února - vyrobil Sony. Hra ještě nevyšla a už nyní se o ní nebývale zajímají jak čekající hráči, tak i média. Jedná se o hru plnou hádanek s mystickým příběhem


7: Supreme Commander

Společnost Gas Powered Games ji hodlá uvolnit někdy v roce 2006. Nová RTS pod vedením Chrise Taylora (Dungeon Siege a Total Annihilation) bude jistě velkým lákadlem pro fanoušky.


6: Bully

v létě vydá Rockstar další z velice očekávaných akcích. Po světoznámé sérii Grand Theft Auto se očekává jedna z dalších velice kontroverzních her. Její novátorství a brutalita může být nakonec až problémem.


5: Halo3

Bungie Studios chystá na konec roku 2006. Pravděpodobně jedna z nejkvalitnějších a graficky nejzdařilejších her na chystané XBox-360.


4: Duke Nukem Forever

3D Realms hlásí, že výjde někdy v roce 2006. Kdo by neznal hru Duke Nukem, která ve své době způsobila malou revoluci ve hraní. Nechme se překvapit jak bude vypadat dlouho očekávané pokračování.


3: Caesar IV

na podzim 2006 chystá Tilted Mill pokračování své veleúspěšné strategie z dob dávného Římu. Pokud bude hra alespoň tak dobrá jako Caesar III z roku 1998, pak se máme opravdu na co těšit.


2: Unreal Tournament 2007

Epic Games oznamují uvedení na trh v polovině roku. Sérii Unreal Tournament jistě netřeba představovat a o očekáváních, která jsou do dalšího pokračování vkládána také jistě není třeba hovořit.


1. Spore

Maxis (stojí za zrodem The Sims, Civilizace apod) chystá na podzim další velice chytlavou strategii. Myšlenka je prostá - začínáte jako mikrobuněčný oraganismus a nadále se vyvíjíte spolu s celým světem.Tak zde je seznam deseti nejočekávanějších her pro rok 2006. Jistě je zde mnoho a mnoho dalších velice očekávaných her (S.T.A.L.K.E.R, Final Fantasy XII, Okami, The Legend of Zelda...) ale do seznamu se vešly opravdu jen tyto. Uvidíme, zda hry opravdu splní svá očekávání.

Zdroj: BitTech
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning