66x-firmware-a-bios-update-39-tyden
Článek 66x Firmware a BIOS update - 39. týden

66x Firmware a BIOS update - 39. týden

Vlček Ondřej

Vlček Ondřej

2. 10. 2005 01:00

Seznam kapitol

1. 9x Nové firmware za 39. týden 2. 57x Nové BIOSy za 39. týden

 Je tu další týden a my Vám přinášíme nové Firmware optických mechanik firem: AOpen (1×), MSI (1x), Pioneer (5x), Samsung (2×) a BIOSy pro základní desky: Abit (3×), AOpen (1×), ASRock (2×), Asus (15×), Biostar (7×), DFI (4×), ECS (4×), EPoX (6×), Intel (1×), Iwill (1×), MSI (5×), PCchips (1×), Shuttle (1×), Supermicro (3×), Tyan (3×).

Reklama
Reklama

Předem bych se chtěl omluvit za případné nefunkční odkazy, ale není v mých silách vše zkontrolovat. Pokud objevíte nějaký nefunkční link, napište mi o tom prosím do diskuze pod článkem, pokusím se ho opravit.

Ještě bych vás chtěl poprosit, aby jste po mě v diskuzi pod článkem nepožadovali firmware konkrétních výrobců a typů optických mechanik. Budou zde vždy pouze všechny, které výrobci uvolnili minulý týden. Pokud mi nějaký nový firmware unikl, budu samozřejmě rád, když mě na to upozorníte...

První
Poslední
Reklama
Reklama

Komentáře naleznete na konci poslední kapitoly.

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning