a-data-predstavuje-spickovy-ssd-ultimate-su900
PCTuning Novinka

A-Data představuje špičkový SSD Ultimate SU900

Mirek Kočí
Mirek Kočí
13. 12. 2016 14:00 Sdílej:

SSD SU900 využívá řadič SMI 2258 a technologii 3D MLC NAND, která by měla být zárukou vysoké spolehlivosti, životnosti a výkonnosti. Disk je dostupný až v kapacitě 2 TB a jeho základní balení obsahuje také redukci na 3,5“. Záruka je nadstandardní – pětiletá.

Reklama
Reklama

Disk zvládá rychlosti až 560 MB/s pro čtení a 525 MB/s pro zápis, a také 85K/90K IOPS. Na výběr bude z kapacit 256 GB, 512 GB, 1 TB a 2 TB. Výrobce se chlubí, že pečlivě testuje kvalitu všech použitých komponent a i díky tomu má SU900 ukazatel TBW (total bytes written) až 800 TB a ukazatel MTBF (mean time before failure) až 2 miliony hodin.

Stejně jako většina SSD A-Data, i SU900 má vestavěnou cache DRAM a SLC Cache Buffer (v módu pSLC), která by měla zajistit, že ani při vysoké zátěži nebude výkon trpět nežádoucími propady rychlostí. Pro snížení degradace NAND buněk podporuje SU900 technologie data shaping, wear leveling a RAID Engine. Také využívá inteligentní opravný kód LDPC ECC (low density parity check error-correcting code), který eliminuje většinu potenciálních chyb v datech.

Kromě disku, který se hodí hlavně do ultrabooků, notebooků a herních zařízení PS4/PS4 Pro (výška 7 mm/2,5“ velikost), prodejní balení obsahuje také redukci pro lepší usazení disku a 3,5“ rámeček.

Zdroj: A-Data

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning