acer-revo-build-mini-pocitac-ktery-si-sestavite-jako-lego
PCTuning Novinka

Acer Revo Build: Mini počítač, který si sestavíte jako LEGO

lucie-jirikova
Lucie Jiříková
3. 9. 2015 12:20 Sdílej:

Společnost Acer na výstavě IFA představila nový počítač z řady Revo. Jedná se o kompaktní stroj Acer Revo Build, který je jedinečný tím, že si ho můžete vylepšit skrze moduly. 

Reklama
Reklama

Základní sestava Acer Revo Build bude dodávaná s procesory Intel Celeron nebo Pentium  (mohlo by se jednat o Intel Celeron N3050, Celeron N3150 a Pentium N3700 Braswell). Všechny tři verze počítače pak budou mít 32 GB eMMC uložiště, čtečku SD karet, až 8 GB paměti RAM, tři USB 3.0 porty, HDMI a DisplayPort. Všechny počítače budou běžet na operačním systému Windows 10.

 

Základní počítač o vcelku malých rozměrech (délka strany 12,5 cm) lze rozšiřovat o nejrůznější bloky. K dispozici je například blok s větším diskem (500 GB či 1 TB), blok s externí grafickou kartou od AMD, blok s reproduktory a mikrofonem atd. Bloky k základnímu počítači připnete za pomoci pogo konektorů, což je velmi rychlé a navíc i praktické řešení – uživatelé nebudou muset nic šroubovat a ani řešit dodatečné problémy s umístěním bloku či s kabely.

Acer Revo Build by se na evropský trh měl dostat už v průběhu příštího měsíce a to za cenu 199 eur, tedy něco okolo 5400 korun. 

Zdroj: The Verge

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning