acer-rozsiruje-svoji-radu-predator-o-dlp-projektor-z650
PCTuning Novinka

Acer rozšiřuje svoji řadu Predator o DLP projektor Z650

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
25. 11. 2015 18:30 2 Sdílej:

O řadě Predator od Aceru, která je určená hlavně hráčům, jsme Vás již několikrát informovali. V současnosti zahrnuje zařízení, jako jsou notebooky, monitory a dokonce i jeden tablet. Tím však Acer nekončí a celkem překvapivě do této řady přidává také DLP projektor.

Reklama
Reklama

Projektor Z650 by měl být ideální volbou nejen pro hraní na velké obrazovce s přáteli či rodinou, ale pro zábavu všeobecně. Dobře tedy poslouží také k přehrávání filmů a videí. Projektor nabídne hned několik funkcí, které zajišťují dobrý obraz. Mezi nimi najdeme například režim sRGB, který zajišťuje možnost zobrazení až 100 % barevného prostoru sRGB a eliminuje barevnou odchylku.

 

S tím je spjatá také technologie ColorPurity, jejíž úkolem je vytváření bohatší barevné gradace pro ostrý obraz. Další funkcí projektoru je třeba Short Throw, která umožní projekci obrazu s úhlopříčkou až 100" už ve vzdálenosti 1,5 metru od plátna. Projektor nabídne také tři unikátní herní režimy, z nichž je každý přizpůsoben určitým herním prostředím. Při hraní může být šikovná také funkce Game Auto, která má za úkol analyzovat předpokládaný obsah snímek po snímku a následně podle toho upravovat viditelnost. Obraz tak může být přizpůsoben na noční i denní scény. 

 

Součástí projektoru jsou také stereo reproduktory s výkonem 20 wattů a podporou vylepšení DTS Sound. Za účelem streamování zvuku se lze k projektoru připojit také bezdrátově pomocí Bluetooth. K Predator Z650 si lze přikoupit také adaptér WirelessHD, který slouží k bezdrátovému připojení zařízení. Kabelové připojení pak mohou zajišťovat vstupy HDMI, D-Sub, kompozitní video konektory a S-Video. Nativní rozlišení monitoru je Full HD.

 

Cena projektoru by se na našem trhu měla pohybovat okolo částky 33 000 Kč a k dostání bude už od prosince. 

Zdroj: TZ Acer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning