acer-uvede-na-trh-novy-herni-pocitac-predator-g6-710-osazeny-procesorem-intel-i7-6700k
PCTuning Novinka

Acer uvede na trh nový herní počítač Predator G6-710 osazený procesorem Intel i7-6700K

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
7. 8. 2015 14:15 1 Sdílej:

Společnost Acer hodlá rozšířit svoji nabídku stolních počítačů o nový herní stoj nazvaný Predator G6-710. Jedná se o vůbec první herní počítač nové řady Predator, který byl představen v rámci veletrhu Gamescom.

Reklama
Reklama

Kompletní řadu Predator pak hodlá Acer odhalit během nadcházejícího zářijového veletrhu IFA 2015, který se bude konat v německém Berlíně. Mezi hlavní zajímavost tohoto počítače patří patrně procesor Intel Core i7-6700K 6. generace Skylake, který poskytne PC slušný výpočetní výkon. Procesor doplňují také operační paměti DDR4 v dvoukanálovém zapojení s celkovou kapacitou 64 GB. O chlazení procesoru by se mělo starat řešení označované výrobce jako IceTunnel. To by mělo zaručit dostatečný chladicí výkon při přetaktování. Pro méně zdatné a zkušené taktovače je připravena funkce automatickému přetaktování procesoru, kterou Acer nazval "One-Punch".

Sestava potěší také výkonnou grafickou kartou. Je totiž osazena modelem nVidia GeForce GTX 980. Pro využití plného potenciálu karty doporučuje výrobce využít monitor Predator X34 s podporou technologie G-SYNC. Zajímavostí počítače je třeba také možnost bezdrátového připojení k internetu přes Wi-Fi 802.11ac, nebo zvukové řešení Creative Sound dBlaster X-Fi MB5 s rozšířením EAX a podporou 5.0 a 5.1kanálového zvuku. 

Kapacita vnitřního úložiště závisí na zvolené konfiguraci a na výběr bude jak z SSD s kapacitou až 512 GB, tak z pevných disků různých kapacit. Celkově tak výrobce nabízí až 12TB prostoru na discích. Některé z disků by mělo jít také snadno měnit pomocí systému šachet Acer Easy-swap. Společně s počítačem nabízí Acer za příplatek také volitelně klávesnici SteelSeries APEX RAW a herní myš SteelSeries Sensei RAW. Pro připojení periferií může posloužit celkem šest portů USB 3.0 nebo dva USB 2.0. 

Všechny komponenty sestavy jsou poskládány do netradičně vyhlížející skříně, jejíž čelní panel v nás má evokovat jakési brnění. Předinstalovaným operačním systémem by se pro G6-710 měl stát nový Windows 10. Acer Predator G6-710 dorazí do Evropy v půlce října, přičemž jeho cena by měla začínat asi na 55 000 Kč. 

Zdroj: TZ Acer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning