adata-si-pripravilo-levny-m-2-ssd-su650
Novinka ADATA si připravilo levný M.2 SSD SU650

ADATA si připravilo levný M.2 SSD SU650

Mirek Kočí

Mirek Kočí

16. 7. 2019 17:00 2

Nabídka výrobce ADATA se dnes rozrostla o M.2 solid-state disk SU650, který je díky svému formátu ideální jak pro notebooky, tak pro stolní počítače, a to bez těžkopádných kabelů a složité instalace. Nabízen je v kapacitě až 480, přičemž očekávat můžete také dostatečně rychlé přenosové rychlosti.

Reklama
Reklama

Při návrhu SU650 byly použity paměťové čipy 3D NAND Flash, které se vyznačují nízkou spotřebou, ve srovnání s pevnými disky až o 80 procent, což ocení zejména lidé pracující na noteboocích v terénu. Kromě toho nabízí SLC Caching či podporu opravného kódu LDPC (Low-Density Parity-Check), který je schopen opravit větší škálu chyb vzniklých při přenosu dat.

SU650 dosahuje rychlostí pro čtení a zápis až 550 MB/s, respektive 510 MB/s, takže nabídne svým majitelům rychlejší start systému a přenos souborů. Ukazatel střední doby chyb mezi poruchami (mean time between failure, MTBF) je stanoven na hodnotu 2 miliony hodin.

Spolu se zakoupením SSD získají noví majitelé také programy SSD Toolbox a Migration Utility. SSD Toolbox umožňuje monitorovat a spravovat SU650, zobrazovat stav disku, míru opotřebení a informace o životnosti. Migration Utility je obzvlášť užitečné pro všechny, kdo přecházejí z pevného disku na SSD, jelikož rychle a snadno zálohuje a přenese obsah celých disků, a to včetně operačních systémů.

Doporučené koncové ceny:

SU650 120 GB (549 Kč), 240 GB (899 Kč) a 480 GB (1 549 Kč)

ADATA si připravilo levný M.2 SSD SU650

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning