adata-uvadi-odolnou-pametovou-kartu-premier-pro
Novinka ADATA uvádí odolnou paměťovou kartu Premier Pro

ADATA uvádí odolnou paměťovou kartu Premier Pro

Mirek Kočí

Mirek Kočí

18. 7. 2019 11:00

Nová karta se kromě vyšší odolnosti vyznačuje také parametrem Video Speed Class 30 (V30), což znamená, že je přímo navržena pro nepřetržité nahrávání videa a jeho neustálé přemazávání. Je tak ideální pro kamery v automobilech nebo v bezpečnostních systémech a další případy, kdy je potřebná velká výdrž při non stop nahrávání.

Reklama
Reklama

Podle výrobce při návrhu modelu Premier Pro microSDXC/SDHC UHS-I byly využity kvalitní čipy, takže datový nosič vydrží až 40 000 hodin nahrávání HD videa. Kromě toho je karta voděodolná (přežije ponoření do hloubky 1 m po dobu 30 min), vydrží i nechtěný náraz nebo rentgenování (splňuje normu ISO7816-1), odolá také výbojům statické elektřiny (prošla testováním elektromagnetické kompatibility podle normy IEC61000-4-2), i extrémním teplotám (pracují v rozmezí od -25°C do 85C°).

ADATA Premier Pro microSDXC/SDHC UHS-I je nabízena v kapacitách od 32 GB do 256 GB. Doporučené ceny pro český trh výrobce zatím neupřesnil.

ADATA uvádí odolnou paměťovou kartu Premier Pro

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning