adata-uvadi-rychly-pametovy-modul-xpg-spectrix-d60g
Novinka ADATA uvádí rychlý paměťový modul XPG Spectrix D60G

ADATA uvádí rychlý paměťový modul XPG Spectrix D60G

Mirek Kočí

Mirek Kočí

18. 4. 2019 16:00

Společnost ADATA představila paměťový modul Spectrix D60G. Mezi jeho hlavní lákadla patří dva unikátní prvky rozptylující RGB podsvícení, takže podsvícená část je větší než na kterémkoliv jiném paměťovém modulu. Kromě toho podporuje široké možnosti přetaktování v rozsahu 3 200 až 4 133 MHz a profily Intel XMP 2.0.

Reklama

Podle výrobce D60G nabízí více RGB podsvícení na mimiletr čtvereční než kterýkoliv jiný paměťový modul na trhu, konkrétně prý více než 60 procent povrchu modulu. Světelné difuzéry jsou dostatečně široké a ničím nezakryté, takže dávají vyniknout mnohobarevnému flow efektu. Zraky uživatelů upoutá také unikátní avantgardní design, který – podobně jako jiné produkty XPG – zahrnuje světelné X s členitým povrchem, který si vzal inspiraci z broušených diamantů.

Uživatelé mohou vylepšit své herní zážitky pomocí programovatelných světelných efektů. Vybírat lze mezi několika rytmy blikání, nastavit rychlost pulsování, intenzitu podsvícení a další parametry. Nastavení je jednoduché díky aplikaci XPG RGB Sync. Paměťový čip také spolupracuje s RGB aplikacemi nejvýznamnějších výrobců základních desek.

D60G je sestaven z kvalitních integrovaných obvodů a kovového chladiče, takže by měl nabízet vysokou spolehlivost, stabilitu, výkonnost a životnost. Díky podpoře Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 2.0 je přetaktování otázkou okamžiku. Namísto složitého nastavování nejrůznějších parametrů v BIOSu počítače mohou uživatelé nastavovat přetaktování pohodlně přímo v operačním systému Windows.

Doporučená koncová cena pamětí Spectrix D60G bude začínat od 3 299 Kč za provedení (2 × 8 GB / 3 000 MHz).

ADATA uvádí rychlý paměťový modul XPG Spectrix D60G
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama