adata-xpg-gammix-s70-prinasi-prenosove-rychlosti-az-7-400-mb-s
Novinka ADATA XPG GAMMIX S70 přináší přenosové rychlosti až 7 400 MB/s

ADATA XPG GAMMIX S70 přináší přenosové rychlosti až 7 400 MB/s

Mirek Kočí

Mirek Kočí

22. 9. 2020 11:30 1

S uvedením modelu S70 nabízí společnost XPG nyní ucelenou řadu solid-state disků Gen4, která zahrnuje starší GAMMIX S50 a S50 Lite, aby vyhověla každému.

Reklama
Reklama

GAMMIX S70 poskytne svým majitelům bleskově vysokou rychlost čtení/zápisu až 7400/6400 MB za sekundu. V kombinaci s NVMe 1.4 a Dynamic SLC Caching nabízí mnohem vyšší výkon než SATA a PCIe 3.0 SSD. Pro větší pohodlí je S70 zpětně kompatibilní s PCIe 3.0.

Pro spolehlivý provoz a stabilitu je SSD vybaven proprietárním designem chladičem CoolArmor. Hliníkový rozdělovač tepla má terasovitou strukturu, která se podobá vrstvám pancíře, pro větší plochu a duté komory pod nimi. Tato konstrukce by měla zajistit účinnější odvod tepla, který může snížit teploty až o třicet procent.

Kromě svých hlavních výkonnostních parametrů podporuje S70 technologii kódování oprav chyb LDPC, která detekuje a opravuje komplexnější rozsah datových chyb pro přesnější datové přenosy a vyšší hodnocení Total Bytes Written (TBW). Díky ochraně dat typu End-to-End (E2E) a 256 bitovému šifrování AES zajišťuje SSD dostatečné zabezpečení a integritu dat.

Asi netřeba dodávat, že všechny komponenty obsažené S70 prošly pečlivým prověřováním, testováním a certifikací, aby poskytovaly produkt spolehlivosti a nejvyšší kvality. SSD je dodáván ve variantách 1 TB a 2 TB a chráněn 5 letou zárukou. Doporučené ceny pro český trh výrobce dosud neoznámil.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning