aerocool-predstavil-skrin-gladiator-duo
PCTuning Novinka

Aerocool představil skříň Gladiator Duo

Mirek Kočí
Mirek Kočí
11. 5. 2021 21:15 Sdílej:

Společnost Aerocool oznámila novou počítačovou skříň Gladiator Duo v provedení mid-tower, která zaujme vcelku pěkným designem a čelním panelem s pásem ARGB LED.

Reklama
Reklama

Skříň je celá vyrobena z SPCC oceli a její rozměry činí 210 × 519 × 404 mm. Podle výrobce Gladiator Duo pojme grafické karty délky až 326 mm, v případě vzduchových procesorů je uvedena výška až 160 mm.

Pro odvod teplého vzduchu poslouží dva velké 120mm větráky nahoře, které se nachází hned vedle I/O panelu, kde najdeme dva USB konektory, 3,5mm audiojack a tlačítko pro reset a zapnutí/vypnutí.

Zepředu mohou chladný vzduch nasávat buď tři 120mm větráky, anebo dva 140mm. Odvodu zbytkového tepla napomáhá i jeden zadní 120mm ventilátor, umístěný nad pozicí pro zdroj. Ve skříni se nachází koš pro umístění tří 3,5“ nebo 2,5“ disků, ale komu by to nestačilo, může využít ještě další dvě místa pro 2,5" disky.

Počítačová Gladiator Duo zatím nemá stanovenou oficiální cenu a neznámá je i v tuto chvíli i její dostupnost v obchodech.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning