aerocool-prichazi-s-mid-tower-skrini-ls-5200-s-celoperforovanym-celem
PCTuning Novinka

Aerocool přichází s mid-tower skříní LS-5200 s celoperforovaným čelem

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
12. 12. 2016 15:00 1 Sdílej:

Společnost Aerocool má přijít na trh s novým modelem PC skříně typu mid-tower. Ten nese označení LS-5200 a nabídne rozměry 220 × 376,5 × 460 mm. 

Reklama
Reklama

Vyrobená je převážně ze SECC oceli a k dostání bude ve dvou verzích. Vybrat si budeme moci z černostříbrné a čistě černé verze. Charakteristickým znakem této skříně je nejspíše čelní panel, který je perforovaný po celé jeho výšce a poskytuje tak možnost instalace až tří 120mm větráků, nebo 360mm radiátoru, popřípadě dvou 140mm větráků. 

Další zajímavostí skříně je 2zónový regulátor otáček větráků, který je umístěný do čelního panelu společně se dvojicí audio konektorů, dvěma porty USB 2.0 a jedním USB 3.0. Kromě zmíněného prostoru pro větráky za čelním panelem můžeme další dva ventilátory s průměrem 120mm umístit pod horní panel a jeden 140mm na záď skříně. 

V interiéru najdeme klec pro disky, do níž lze uložit až tři 3,5 nebo 2,5palcové disky. Další čtyři úchyty pro 2,5palcové disky či SSD najdeme pod držákem základní desky. Klec je společně s napájecím zdroje ukrytá do samostatné komory na dně skříně. I díky tomu vzniká prostor pro grafiky dlouhé až 34,6 cm, přičemž tento prostor můžeme ještě zvětšit až na 37,1mm pokud nepoužijeme větráky za čelním panelem. 

Aerocool bohužel zatím neodtajnil cenu skříně. 

Zdroj: techPowerUp

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning