aerocool-vydava-dva-ctyr-kanalove-regulatory-otacek-ventilatoru-cooltouch
PCTuning Novinka

AeroCool vydává dva čtyř-kanálové regulátory otáček ventilátorů CoolTouch

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
7. 12. 2013 14:00 Sdílej:

Společnost AeroCool přichází se dvěma regulátory otáček ventilátorů, kterými lze ovládat rychlost otáčení ventilátorů uvnitř skříně, společně s fanem na CPU a GPU chladičích.

Reklama
Reklama

Oba dva regulátory jsou součástí série CoolTouch. Jeden nese označení CoolTouch-R a druhý potom  CoolTouch-E. Vzhledově jsou oba regulátory téměř identické, rozdíl je pouze v tom, že CoolTouch-R nabídne navíc čtečku paměťových karet (SD, MMC a TF). 

Nové regulátory nabídnou celkem čtyři kanály s výkonem 20W na jeden kanál. K dispozici jsou tři rychlostní předvolby, přičemž lze zapnout také automatickou regulaci. Je samozřejmě možné zcela vypnout konkrétní kanál. Na displeji regulátorů lze zobrazovat teploty ve °C a °F. Vybrat si lze ze sedmi barev podsvícení displeje. 

Pro připojení flash disku nebo obdobného zařízení poslouží USB 3.0 port umístěný na modelu CoolTouch-R. To může do jisté míry vynahradit absenci I/O panelu na vaší skříni. 

Výrobce bohužel zatím nezveřejnil ceny produktů. 

Zdroj: Softpedia

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning