akcni-rpg-middle-earth-shadow-of-mordor-ziskalo-od-vyvojaru-na-gdc-2015-titul-hra-roku
PCTuning Novinka

Akční RPG Middle-Earth: Shadow of Mordor získalo od vývojářů na GDC 2015 titul hra roku

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
5. 3. 2015 15:00 8 Sdílej:

V rámci právě probíhající konference GDC 2015 se vyhlašovaly již tradičně ceny Game Developers Choice Awards, o jejichž získání soutěžily nejlepší herní tituly loňského roku. 

Reklama
Reklama

V již patnáctém ročníků soutěže, v níž porota sestávající z předních herních vývojářů volí nejlepší hry roku v několika kategoriích, za loňský rok získalo titul "Hra roku" akční RPG z dílny studia Monolith Productions Middle-Earth: Shadow of Mordor. To však vyvolalo vlnu nesouhlasu u řady hráčů, kteří za nejlepší hru roku považují titul Dragon Age: Inquisition, který byl ostatně oceněn jako hra roku na DICE Awards. 

Mezi dalšími hrami zářilo třeba Monument Valley, které vyhrálo v kategoriích nejlepší mobilní hra, nejinovativnější titul a nejlépe umělecky zpracovaná hra. Cenu za nejlepší design získala fantasy karetní hra Hearthstone: Heroes of Warcraft. Cenu za nejlepší audio si odnesl titul Alien: Isolation, zatímco největší divácký ohlas mělo Elite: Dangerous, které si odneslo cenu publika. 

V kategorii nejlepší příběh zvítězila nezávislá adventura Kentucky Route Zero a cenu za nejlépe technicky zpracovaný titul si odnesla sci-fi střílečka Destiny. Kompletní informace o nominacích, udílení cen, nebo třeba o porotě se můžete dozvědět v tomto odkazu

A jakému loňskému hernímu počinu byste udělili titul hra roku vy? Podělte se o to s námi v diskuzi. 

Zdroj: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning