alza-rozsiruje-nabidku-elektromobilu-o-nemecke-bmw-i3
Novinka Alza rozšiřuje nabídku elektromobilů o německé BMW i3

Alza rozšiřuje nabídku elektromobilů o německé BMW i3

Mirek Kočí

Mirek Kočí

21. 7. 2017 10:30

Češi si po americké Tesle mohou pohodlně pořídit on-line s dodáním do druhého dne špičkový elektromobil BMW i3. Ten byl vyvinut jako ideální vůz do evropských měst.

Reklama

Do nabídky elektromobilů Alza.cz přibyl zástupce prvotřídní evropské automobilky. Model BMW i3 těží nejen z německé kvality známé značky a naprosté šetrnosti k životnímu prostředí, ale i ze skvělých parametrů, unikátního designu a dostupnější ceny. Ta začíná na částce 1 139 000 Kč včetně DPH, firma má ihned k odběru první čtyři kusy. Na nabídce těchto vozů spolupracuje Alza přímo se společností BMW Česká republika.

„BMW i3 je ideální automobil do městského provozu. Díky čisté technologii může vjet do každé emisní zóny a díky své menší velikosti se perfektně hodí do historických evropských měst, které mají problémy s parkováním a velikostí ulic,“ uvedl Jaromír Řánek, ředitel vývoje byznysu Alza.cz.

BMW i3 nabízí dojezd až 300 km na jedno nabití. Nabíjet tyto vozy lze přitom snadno jako mobilní telefon i z běžné zásuvky. Elektromobil je téměř bezhlučný, současně je však schopen akcelerace z 0 na 100 km/h za 7,3 sekund. Při vhodném tarifu je navíc jeho provoz extrémně levný – cena za ujetý kilometr vychází přibližně jen na 0,24 Kč, což je několikanásobně levnější než srovnatelné auto na fosilní paliva. Výhody praktického městského BMW i3 v současnosti testují v několika krajských městech i Městská Policie a Policie ČR.

Novinku největšího českého e-shopu si budou moci lidé prohlédnout na Showroomu Alza.cz v pražských Holešovicích od dnešního dne. Firma také zájemcům nabízí bezplatné svezení tímto elektrovozem s jejich nákupem až domů.

Zdroj: AlzaTZ

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama