alza-zacina-prodavat-vouchery-pro-prodej-kryptomen
Novinka Alza začíná prodávat vouchery pro prodej kryptoměn

Alza začíná prodávat vouchery pro prodej kryptoměn

Mirek Kočí

Mirek Kočí

6. 12. 2018 17:15 33

Internetový prodejce Alza.cz přichází s netradičním vánočním dárkem pro fanoušky kryptoměn. Dnešním dnem zahajuje prodej unikátních poukazů pro nejrychlejší a nejjednodušší nákup Bitcoinů či Litecoinů. Dárkové vouchery jsou k dostání v hodnotách 200, 1 000 a 5 000 Kč.

Reklama

Zařazením nových dárkových poukazů do nabídky chce firma oslovit zejména ty zákazníky, kteří by se rádi stali majiteli kryptoměn, ale celý proces jim připadá složitý nebo se v problematice příliš neorientují. Novinka zahrnuje voucher na nákup BTC či LTC v příslušné hodnotě a praktický návod. V nejvyšší prémiové variantě půjde už o tzv. Crypto Starter Pack, v rámci kterého při nákupu poukazu na 5 000 Kč dostanou zákazníci navíc i zvýhodněnou hardwarovou peněženku Trezor One za 1 999 Kč.

Voucher lze uplatnit v české online směnárně HD Crypto, s níž Alza.cz dlouhodobě spolupracuje. Stačí setřít stříbrné pole a směnit si hodnotu za kryptoměnu podle svého výběru přímo do Trezoru či jiné hardwarové peněženky. Voucher je platný do jednoho roku od nákupu.

Alza.cz patří v Česku k největším podporovatelům krypta – už vloni umožnila platit za zboží v BTC i LTC, letos zavedla jejich prodej na vlastních platebních terminálech a v Bitcoinech vyplácí i část mezd svým zaměstnancům. V příštím roce plánuje největší tuzemský e-shop spolu s firmou SatoshiLabs širokou komunikaci na téma bezpečnosti.

Alza začíná prodávat vouchery pro prodej kryptoměn
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama