amazon-zrusil-free-to-play-mmo-hru-the-lord-of-the-rings
Novinka Amazon zrušil free-to-play MMO hru The Lord of the Rings

Amazon zrušil free-to-play MMO hru The Lord of the Rings

Mirek Kočí

Mirek Kočí

19. 4. 2021 20:00 1

Amazon zrušil očekávanou videohru pro PC a konzole podle Pána prstenů (The Lord of the Rings). Uvedl to server Bloomberg s tím, že ke zrušení vedl spor mezi Amazonem a Tencentem, vlastníkem společnosti Leyou.

Reklama
Reklama

Leyou na vývoji hry pracovala od roku 2019, ale vloni ji koupil právě Tencent a se změnou majitele přišla také změna názorů a požadavků. Výsledkem neshod je bohužel zrušení ambiciózního MMORPG.

Mluvčí Amazonu potvrdil, že po akvizici Leyou Technologies společností Tencent nebyli schopni zajistit podmínky nezbytné pro pokračování vývoje. „Milujeme značku Pána prstenů a jsme zklamáni, že tuto hru hráčům nepřineseme,“ uvedl mluvčí Amazonu. Mírnou útěchou budiž alespoň to, že vývojáři, kteří na hře v Amazonu pracovali, se přesunou na jiné rozpracované projekty, nikdo nebude propuštěn.

Z toho, co víme, bylo chystané The Lord of the Rings free-to-play pro PC a konzole nové generace dějem zasazené dlouho před události Pána prstenů, tak jak ho známe z knih.

Amazon zrušil free-to-play MMO hru The Lord of the Rings

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning