amd-catalyst-11-11b-crossfire-take-pro-the-elder-scrolls-skyrim
Novinka AMD Catalyst 11.11b: CrossFire také pro The Elder Scrolls: Skyrim

AMD Catalyst 11.11b: CrossFire také pro The Elder Scrolls: Skyrim

Mirek Kočí

Mirek Kočí

28. 11. 2011 15:15

Pakliže patříte k příznivcům ultimátního RPG The Elder Scrolls V: Skyrim a vlastníte dva jednočipové nebo jeden dvoučipový Radeon HD 6000, pak budete konečně spokojení.

Reklama
Reklama

Ani ne po týdnu od uvedení ovladačů Catalyst 11.11a zpřístupnilo AMD další aktualizaci, tentokráte přinášející očekávanou podporu CrossFireX na Radeonech HD 6000 pro hru The Elder Scrolls V: Skyrim. Rovněž je nově zahrnuta podpora Multi-GPU pro hru Assassin’s Creed: Revelations.

Nepřehlédněte:

AMD uvedlo nové aplikační profily pro CrossFireX

Kromě tohoto kosmetického vylepšení ovladače nic dalšího nepřinášejí. Pokud tedy máte nainstalovanou verzi 11.11a a nejste fanoušci výše zmíněných her, můžete instalaci s klidným svědomím přeskočit. O nic nepřijdete.

Co se týče ovladačů Catalyst 11.11a, tak ty přinesly oproti WHQL verzi mírné vylepšení pro Battlefield 3, u kterého řeší chyby v obrazu, které se projevují ve specifických úhlech záběru a vyšší výkon ve hře Batman: Arkham City v DirectX 11 režimu a Rage, kde také opravují nedostatky v korektním zobrazení určitých scén.

Catalyst 11.11a stahujte zde. Novější ovladače Catalyst 11.11b si můžete stáhnout odsud.

AMD Catalyst 11.11b: CrossFire také pro The Elder Scrolls: Skyrim

Zdroj: techPowerUp!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning