amd-vydalo-demo-mecha-rampage
PCTuning Novinka

AMD vydalo demo Mecha Rampage

z-obermaier
Z. Obermaier
18. 12. 2010 15:31 7 Sdílej:

Už od uvedení Radeonů HD 6800 nám AMD slibovalo nové tech-demo.  Je ke stažení, vypadá ale rozpačitě.

Reklama
Reklama

Při uvedení Radeonů HD 6800 nám AMD slibovalo nové DX11 tech-demo Mecha Rampage. Nyní je hotové a můžete si ho stáhnout zde.  Demo využívá DX11 techniky: deferred lighting, deferred shading, výpočet fyziky skrze shadery a DirectCompute, teselaci. Dále je na scénu aplikování spousta post-processing efektů jako: depth-of-field, lens flare, ghosting, aerial perspective/atmospheric, LUT, emissive a reflection. Fyzikální engine je DX11 a je založen na knihovnách Bullet. Demo vytvořila společnost Trinigy. Podívejte se na dva obrázky ..

Grafika je komiksová a celé ztvárnění je jako z dob DX8/DX9. Fyzika je jednoduchá a částeček jen jenom pár. Podle ohlasů na internetu,  jde prý o vizuálně nejhorší demo jež AMD kdy uvedla. No pusuďte sami, jde spustit na jakékoliv DX11 grafice, včetně GeForce GTX 460. Jak se vám líbilo nám dejte vědět ...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning