amd-vydalo-nove-radeon-software-pro-sci-fi-prey
PCTuning Novinka

AMD vydalo nové Radeon Software pro sci-fi Prey

Mirek Kočí

Mirek Kočí

9. 5. 2017 15:00

AMD si pro majitele grafických karet Radeon připravilo ovladače Software Crimson ReLive Edition 17.5.1, které mají zajistit vyšší výkon ve střílečce Prey, ale také opravovat některé chyby.

Reklama
Reklama

AMD uvádí, že oproti předchozím ovladačům (17.4.4) si majitelé Radeonu RX 580 mají v Prey polepšit o pět procent. Zmiňován je také 78procentní nárůst v CrossFire při použití dvojice RX 570 oproti použití jen jedné karty v rozlišní 1440 p. A dále se výrobce chlubí i tím, že s novými ovladači a Radeonem RX 570 (4 GB) dostanete o 42 procent vyšší výkon, než v případě konkurenční GeForce GTX 1050Ti (4 GB), pokud budete hrát v rozlišení 1080p.

Střílečka Prey od studia Arkane Studios vyšla v pátek 5. května. Hráče zavádí do opuštěné vesmírné lodi, které je plná nebezpečí. Příběh se točí kolem události z roku 1958, kdy se odmlčel ruský satelit Vorona 1 a záchranná mise pak byla vystavena konfrontaci podivné mimozemské entitě jménem Typhon.

Hardwarové nároky Prey najdete zde. Ovladače Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.5.1 najdete tady.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning