amd-vydava-ovladace-grafickych-karet-catalyst-15-5-beta
PCTuning Novinka

AMD vydává ovladače grafických karet Catalyst 15.5 Beta

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
29. 5. 2015 14:00 8 Sdílej:

Společnost AMD dnes vydává svoje nejnovější ovladače grafických karet Catalyst s číselným označením 15.5 Beta, které přinášejí řadu optimalizací pro nejnovější herní tituly.

Reklama
Reklama

Tyto ovladače se zaměřují zejména na dva nové přední hry Zaklínač 3: Divoký hon a Project Cars. Pokud jste vlastníky některé z grafických karet AMD Radeon, měla by Vám nová verze ovladačů přinést zejména zvýšení snímkové frekvence. U Zaklínače mluví AMD až o 10% nárůstu frame-rate, zatímco u zavodní hry Project Cars bychom se měli dočkat dokonce až 17% zvýšení fps.

 Nové ovladače by měly přinést pro třetí díl série Zaklínač také vylepšený CrossFire profil, přesto však AMD doporučuje na sestavách se dvěma grafickými kartami propojenými do konfigurace CrossFire zcela vypnout anti-aliasing. Údajně však na vyřešení problému vznikajícím v Zaklínači 3 při zapojení CrossFire pracuje ve spolupráci s vývojáři ze studia CD Projekt RED. 

Pro Project Cars AMD doporučuje využít jinou anti-aliasing volbu než DS2M. Velikost ovladačů se liší v závislosti na zvolené verzi operačního systému. Počítejte však s 200 až 300 MB. Ovladače si již nyní můžete stáhnout z následujících odkazů:

AMD Catalyst 15.5 Beta pro 64bitovou verzi Windows 8.1
AMD Catalyst 15.5 Beta pro 32bitovou verzi Windows 8.1
AMD Catalyst 15.5 Beta pro 64bitovou verzi Windows 7
AMD Catalyst 15.5 Beta pro 32bitovou verzi Windows 7

Zdroj: 1, 2

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning