aoc-gh300-herni-headset-ke-konzoli-mobilu-nebo-pc
Novinka AOC GH300: herní headset ke konzoli, mobilu nebo PC

AOC GH300: herní headset ke konzoli, mobilu nebo PC

Mirek Kočí

Mirek Kočí

28. 3. 2021 19:59

Známý specialista na monitory AOC nabídne hráčům v květnu herní kabelový headset GH300.

Reklama

Nová náhlavní souprava nabídne pohodlnou a lehkou konstrukci s odnímatelným mikrofonem. Vybavena je dvoumetrovým opleteným kabelem, který je v provedení in-line s dálkovým ovládáním a má koncovkou USB-C. Pokud jde o kvalitu, uživatelé budou moci poslouchat 7.1kanálový zvuk při 24 bit / 96 kHz.

Sluchátka mají 50mm neodymové měniče, které zvládnou frekvenční rozsah 20 Hz – 20 kHz a pracují s impedancí 32 Ω (± 15 %). Pro ještě větší přizpůsobení obsahuje kovový kryt GH300 RGB osvětlení se 4 režimy (dýchací, cyklický, statický, vypnutý), které lze ovládat pomocí dálkového ovladače, který rovněž obsahuje ovládání hlasitosti a vypínač mikrofonu. LED odnímatelného mikrofonu indikuje ztlumení mikrofonu, což zjednodušuje každodenní používání a pomáhá předcházet nežádoucímu ztlumení.

A v neposlední řadě, kabelová konstrukce náhlavních souprav umožňuje pevné zvukové připojení bez zpoždění a s tím souvisejících problémů, jako jsou kompresní zpoždění nebo kompresní artefakty.

Sluchátka AOC GH300 budou v obchodech od května za 1 439 Kč.

AOC GH300: herní headset ke konzoli, mobilu nebo PC
i Zdroj: Pctuning

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning