apple-watch-series-6-budou-odolnejsi-a-vykonnejsi
Apple Novinka Apple Watch Series 6 budou odolnější a výkonnější

Apple Watch Series 6 budou odolnější a výkonnější

Mirek Kočí

Mirek Kočí

12. 11. 2019 20:30 1

Podle dobře informovaného analytika Ming-Chi Kuo společnost usilovně pracuje na chytrých hodinkách Apple Watch Series 6. Ty by měly dominantní postavení amerického gigantu v segmentu nositelné elektroniky ještě upevnit, neboť mají být mnohem lepší než aktuální model.

Reklama

Vždy informacemi dobře zásobený Kuo tvrdí, že Watch Series 6 nabídnou mnohem vyšší výkon než současná generace, za což budou vděčit zbrusu nové čipové sadě S6. Známý analytik uvádí, že nárůst výkonu uživatelé rozhodně pocítí a dodává, že anténa z tekutých krystalů (LCP) zajistí lepší mobilní připojení i bezdrátový přenos prostřednictvím Wi-Fi.

Už dříve se spekulovalo, že Apple Watch Series 6 opustí technologii OLED a pochlubí se microLED displejem využívajícím elektroluminiscenční diody. Podle neověřených zpráv Apple vyvíjí novou generaci microLED obrazovek v tajné továrně v Kalifornii. Neuveřejněný projekt má mít název T159. Nové chytré hodinky Applu mají potěšit také aktivní uživatele, navýšena má být totiž jejich odolnost vůči prachu a vodě. Předpokládá se, že zvládnou delší dobu při hloubkovém potápění

K představení Apple Watch Series 6 by mělo opět dojít v druhé polovině příštího roku.

Apple Watch Series 6 budou odolnější a výkonnější
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama