asus-odhalil-kompletni-seznam-pripravovanych-notebooku-s-vykonnymi-procesory-intel-kaby-lake
PCTuning Novinka

Asus odhalil kompletní seznam připravovaných notebooků s výkonnými procesory Intel Kaby Lake

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
20. 12. 2016 17:00 1 Sdílej:

Včera jsme Vám přinesli zprávu o tom, že společnost Asus hodlá ještě letos vydat první notebook osazený procesorem Intel Core i5 z rodiny Kaby Lake a grafikou GeForce GTX 1050 od Nvidie. Jedná se o model FX753VD. Nyní na web unikly specifikace všech modelů, které má Asus s těmito procesory nabídnout. 

Reklama
Reklama

Tabulka odhaluje, že letos se skutečně dočkáme pouze výše zmíněného modelu, i když u řady připravovaných notebooků ještě datum vydání ani neznáme. Tak či onak Asus nabídne celkem patnáct produktů, mezi jejichž výbavou se objeví procesory Intel Core i5-7300HQ, Core i7-7700HQ a u jednoho dokonce model Core i7-7820HK. 

 

O grafický výkon se budou starat ve všech případech grafiky od Nvidia architektury Pascal. Konkrétně bude nabídnut rozsah od GeForce GTX 1050 (Ti) až po high-endovou GeForce GTX 1080. Většina notebooků bude nejspíše odhalena v rámci veletrhu CES 2017, který se bude konat v lednu. Jejich vydání by pravděpodobně mělo proběhnout následně. 

 

Cenový rozptyl by se měl pohybovat zhruba od 26 000 až po 105 000 Kč s daní. Kompletní seznam připravovaných zařízení najdete v tabulce výše.

Zdroj: NextPowerUp

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning