asus-predstavil-spuntova-sluchatka-rog-cetra-ii-core
PCTuning Novinka

Asus představil špuntová sluchátka ROG Cetra II Core

Mirek Kočí
Mirek Kočí
16. 5. 2021 22:11 Sdílej:

Společnost Asus představila ROG Cetra II Core, což jsou kabelová špuntová sluchátka s 3,5mm jack konektorem, která lze používat s notebooky, mobilními telefony, herními konzolemi PlayStation 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch a dalšími zařízeními.

Reklama
Reklama

Sluchátka mají kompaktní špuntové provedení a jejich konstrukce by měla být zárukou slušné izolace okolních ruchů. Samotné špunty je přitom možné snadno vyměnit, což oceníte, pokud se s nimi něco stane, nebo by vám nevyhovovala jejich velikost. V balení jsou zahrnuty hned tři velikosti koncovek a také ušní ploutve LSR.

ROG Cetra II Core mají frekvenční rozsah 20 Hz až 40 000 Hz a pro připojení využívají1,25metrový kabel, který je směřován oboustranně, do obou sluchátek. Na kabelu najdou hráči mikrofon a tolik potřebné ovládání hlasitosti.

Cena ROG Cetra II Core nebyla zatím stanovena. Zahraniční servery však očekávají cenovku kolem 50 dolarů, v přepočtu zhruba 1 000 korun.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning