asus-prodal-10-tisic-rog-phonu-ii-za-73-sekund
Novinka ASUS prodal 10 tisíc ROG Phonů II za 73 sekund

ASUS prodal 10 tisíc ROG Phonů II za 73 sekund

Mirek Kočí

Mirek Kočí

1. 8. 2019 14:30

Druhá generace herního ROG Phonu se již v Číně začala prodávat. A zájem je tak obrovský, že patrně překvapil i samotného výrobce. V první vlně prodeje bylo vyprodáno 10 tisíc kusů během 73 sekund. K závazné koupi se v předobjednávkách zaregistrovalo dokonce 1,6 milionu lidí.

Reklama
Reklama

ASUS ROG Phone II je momentálně vůbec tím nejlepším herním smartphonem na trhu. Pyšní se špičkovým 120Hz Super AMOLED displejem úhlopříčky 6,6 palce a ultravýkonným procesorem Snapdragon 855+ od společnosti Qualcomm. Vysoký výkon je podpořen i masivním akumulátorem s kapacitou 6000 mAh a nechybí ani kapalinové chlazení včetně parní komory a ventilačních otvorů na zádech jako loni.

ASUS prodal 10 tisíc ROG Phonů II za 73 sekund

Vzadu je duální optika s rozlišením 48 a 13 Mpx, vepředu pak 24Mpx kamerka pro selfie. Základní varianta ROG Phone II má k dispozici 8 GB operační paměti a 128GB úložiště. Do prodeje se nicméně dostane také vybavenější verze s 12GB operační pamětí a 512GB úložným prostorem.

Pro potřeby vášnivých hráčů bude časem k dispozici také mnoho příslušenství, díky kterému telefon zastane např. i  funkci kapesní konzole. Zatím neznáme českou cenu ROG Phone II, ale očekáváme, že by se jako v případě loňského modelu mohla pohybovat okolo 23 tisíc korun.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning