asus-rog-strix-xg17-je-externi-monitor-s-240-hz
Novinka ASUS ROG Strix XG17 je externí monitor s 240 Hz

ASUS ROG Strix XG17 je externí monitor s 240 Hz

Mirek Kočí

Mirek Kočí

28. 5. 2019 15:45 3

V rámci veletrhu Computex byl představen první externí monitor s obnovovací frekvencí 240 Hz. Vyrobila ho společnost ASUS a v obchodech se s ním budeme setkávat pod označením ROG Strix XG17.

Reklama
Reklama

Velikost externího zobrazovače prozrazuje již jeho samotné označení. Máme tedy co dočinění s celkem sympatickou úhlopříčkou 17,3 palce. Monitor lze připojit prostřednictvím konektorů microHDMI a USB-C, což jej předurčuje k širokému využití. ROG Strix XG17 mohou využít například majitelé smartphonů, tabletů, přenosných počítačů nebo herních handheldů jako je Nintendo Switch. Doba odezvy použitého Full HD IPS panelu je 3 ms.

ROG Strix XG17 přichází také se zabudovanými stereo reproduktory, vyklopným stojánkem, podporou rychlého dobíjení Quick Charge 3.0 a integrovanou baterií kapacity 7 800 mAh. Ta by měla zajistit výdrž po dobu až tří hodin, pokud obrazovka poběží na maximální frekvenci 240 Hz.

ASUS ROG Strix XG17 je externí monitor s 240 Hz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning